Trampolínový svět plný překážek si užijí děti společně

23.08.2021

Děti z českobudějovického Centra Arpida a z MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené z Českých Budějovic si v pondělí 30. srpna užijí budějovickou arénu JUMP FAMILY plnou trampolín a dalších adrenalinových překážek. K dispozici jim budou instruktoři. Skákat budou zdarma a některé si tento pohyb vyzkouší zcela poprvé. To vše v rámci Pivoňkového dne, který tu bude probíhat.

"Naše iniciativa podporuje všechny sportovní aktivity, které za prvé dostávají děti od počítačů, tabletů a mobilů k aktivnímu pohybu, a za druhé umožňují pohyb všem dětem. Zdravým i handicapovaným. Bez rozdílu. A to představuje právě českobudějovická jump aréna," vysvětlila Pavla Pivoňka Vaňková, zakladatelka iniciativy Pivoňka. Pivoňkové dny se konají různě po Jihočeském kraji. Naposledy to bylo na českobudějovickém Dynamu.

Akce pro všechny děti

Zaskákat si předposlední den prázdnin a užít si pohybu budou mít nejen děti ze zmíněných dvou zařízení pro handicapované. Pivoňkový den je otevřený pro všechny. Hodina bude zdarma. Nutná je online rezervace. "Oceňuji přístup českobudějovické JUMP FAMILY, která se rozhodla tento den věnovat pohybu a zábavě dětí. Hodinu zdarma tak budou mít všechny děti, které si tento den udělají rezervaci," dodala Pivoňka Vaňková.

Jump aréna neváhala ani na chvilku, když je iniciativa oslovila. "Jsme rádi, když u nás lidé zapomenou na své problémy, ponoří se zcela do atmosféry dobrodružství a zábavy. Naší misí je inspirovat pohybem a bavit se. Stejně to má i iniciativa Pivoňka. Takže nebylo co řešit," vysvětlil manažer týmu JUMP FAMILY ČESKÉ BUDĚJOVICE Petr Vaněrek, Doplnil, že adrenalinové hřiště se skládá z více než 1100 metrů čtverečních vzájemně propojených trampolín a atrakcí.

Pivoňkový den v JUMP FAMILY

30. srpna od 9.00 do 19.00

hodina vstupu s online rezervací zdarma